13 medali kickbokserów Ziętek Team w Pucharze Polski [FOTO]

Zawodnicy Ziętek Team w Węgrowie
Zawodnicy Ziętek Team w Węgrowie Ziętek Team
Kickobokserzy Ziętek Team Kalisz wywalczyli dwa złote, siedem srebrnych i cztery brązowe medale podczas Pucharu Polski kadetów i juniorów w Węgrowie. Podopieczni Mariusza Ziętka zajęli drugie miejsce w klasyfikacji medalowej!

W kategorii kadet młodszy Ziętek Team reprezentowało sześciu zawodników. W wadze 32 kg chłopców Mateusz Pędziwiatr wywalczył drugie miejsce. W tej samej kategorii wagowej, ale wśród dziewcząt brązowy krążek zdobyła Łucja Błaszkowska.

W wadze 37kg brązowe medale wywalczyli Kacper Synoradzki oraz Anastazja Żal, zaś Bartosz Biedała (42kg) w walce finałowej musiał uznać wyższość rywala i do domu wrócił ze srebrem.

Wśród kadetów starszych najlepszym zawodnikiem nie tylko Ziętek Team, ale całego turnieju okazał się być Norbert Kusz (69kg), który w swojej kategorii wywalczył złoty krążek. Podobnie Adrian Sęderecki (57kg). Srebro w wadze +69kg wywalczył Sebastian Kusz, któremu zabrakło niewiele do zdobycia pucharu. Na drugim stopniu podium stanął również Kacper Ziętek (42kg), a trzecie miejsce zajęła Julia Kabzińska (50 kg).

Wśród juniorek Ziętek Team reprezentowały trzy zawodniczki: Aleksandra Trawczyńska (60 kg), Weronika Bartczak (65 kg) i Weronika Stochniałek (+70kg). Wszystkie zdobyły srebrne medale .

Nad młodzieżą Ziętek Team na macie, jak i poza nią sprawowali Mariusz Ziętek, Bartosz Gromada, Robert Mróz oraz Marek Mazur.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani