Anastazja Simińska Anastazja Simińska

Anastazja Simińska (© Agnieszka Andrzejewska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Anastazja Simińska z Kalisza otrzymała Grand Prix XV Ogólnopolskiego Festiwalu Interpretacji Piosenki Aktorskiej, który odbył się w Bydgoszczy. Kaliszanka odebrała nagrodę z rąk Artura Barcisia.

Anastazja Simińska walczyła z 26 osobami, zakwalifikowanymi do festiwalu z całej Polski. W konkursie zaśpiewała utwory ,,Libertango" oraz ,,Bal u Posejdona" z repertuaru legendarnej Anny German. Nagrody otrzymała z rąk znanego aktora Artura Barcisia, który był gwiazdą bydgoskiego XV Ogólnopolskiego Festiwalu Interpretacji Piosenki Aktorskiej.

Anastazja Simińska zwyciężczynią Festiwalu Interpretacji Piosenki Aktorskiej w BydgoszczyObecnie Anastazja Simińska studiuje na III roku w Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno aktorskim - specjalność musical. Większość czasu spędza jednak podróżując między Warszawą a Gdańskiem. W obu tych miastach gra w spektaklach w teatrach, a także uczestniczy w różnych festiwalach. Anastazja Simińska został ostatnio zaproszona do udziału w koncercie ,,Piosenka aktorska i inne demony" podczas 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, najbardziej tego typu prestiżowej imprezy w Polsce.


Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!