Anna Rybak z Kalisza w programie "Wyspa przetrwania" telewizji Polsat Anna Rybak z Kalisza w programie "Wyspa przetrwania" telewizji Polsat

Anna Rybak z Kalisza w programie "Wyspa przetrwania" telewizji Polsat (© Piotr Filutowski)

Anna Rybak z Kalisza będzie jedną z bohaterek programu "Wyspa przetrwania", który już we wrześniu będzie można oglądać na antenie telewizji Polsat.

Anna Rybak ma 26 lat. Z wykształcenia jest architektem krajobrazu, ale aktualnie jest kosmetyczką. Mieszka w Kaliszu. Jest miłośniczką sportu, który uprawia przynajmniej pięć razy w tygodniu. Jej wielką pasją są konie, na których jeździ od dziecka. Anna Rybak, to także zapalona biegaczka. Brała udział m.in. w Runmageddonie, ekstremalnym biegu z przeszkodami, czy Biegu Katorżnika. Największą pasją kaliszanki są jednak motocykle.

Udział w programie "Wyspa Przetrwania" zadeklarowało ponad 10.000 osób. Z nich - po ciężkim, wieloetapowym castingu, wybrano 16 osób. Wśród nich znalazła się Kaliszanka. Program nagrywany był na jednej z wysp archipelagu Fidżi. Tutaj uczestnicy musieli zmierzyć się z ekstremalnie trudnymi konkurencjami."Wyspa przetrwania" to nowy, widowiskowy, pełen rywalizacji i morderczych wyzwań program Telewizji Polsat, znany na świecie pod nazwą "Survivor" i emitowany od 2000 roku. Jak dotąd doczekał się 34 edycji w USA, 11 we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii, 19 w Danii i ponad 20 we Francji. Łącznie program jest, lub był realizowany w 50 krajach na całym świecie.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!