W Kaliszu już trzymiesięczne dzieci uczą się pływać. Aquapark w Kaliszu kończy właśnie kolejny cykl zajęć, z którego aktualnie korzysta blisko 80 maluchów razem ze swoimi rodzicami.

Z każdym weekendem coraz więcej małych pływaków pojawia się w kaliskim aquaparku na zajęciach "aqua baby". Już niebawem zakończy się kolejny cykl zajęć w aquaparku, z którego obecnie korzysta blisko 80 maluchów.

- To doskonała zabawa i relaks, a także nauka dla dzieci i rodziców – mówi Katarzyna Sobczak, instruktorka zajęć. – Maluchy uwielbiają zabawy w wodzie a podczas zajęć uczą się także rodzice, którzy muszą zachować spokój, opanować strach i w każdej chwili odpowiednio zareagować – dodaje.

Aquapark w Kaliszu: Już trzymiesięczne dzieci uczą się pływaćWspólne pływanie rodzica z dzieckiem pogłębia więzi emocjonalne, buduje zaufanie, daje poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie jest wspaniałą formą aktywnego spędzania wolnego czasu. Aquapark w Kaliszu prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od 3–go do 36-go miesiąca.

- Zajęcia przebiegają sprawnie, dzieci szybko oswajają się z temperaturą wody oraz z warunkami panującymi na basenie. Ogromnym plusem jest fakt, iż obiekt spełnia standardy bezpieczeństwa obiektu przeznaczonego dla najmłodszych pływaków czego potwierdzeniem jest Certyfikat Basenu Przyjaznego Maluchom – dodaje.

Warunki w aquaparku są idealne dla tego rodzaju zajęć. Dzięki ciągłemu monitoringowi jakości wody aquapark w Kaliszu zapewnia klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

- Parametry wody są systematycznie badane przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną. Uzyskana za każdym razem akredytacja jest potwierdzeniem najlepszej jakości wody w basenach parku wodnego w Kaliszu - zapewnia Joanna Marciniak z kaliskiego aquaparku.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Rodzinnie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!