Basen Delfin w Kaliszu zamknięty

Po trzynastu latach działalności basen Delfin znika z mapy Kalisza. Placówka zaprzestała działalności wraz z pierwszym dniem kalendarzowego lata.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
Decyzja o zamknięciu pływalni zapadła niemalże z dnia na dzień. Na stronie internetowej możemy przeczytać jedynie lakoniczny komunikat: Decyzją zarządu z dnia 19 czerwca, od dnia dzisiejszego, tj. 21 czerwca 2013 r. pływalnia Ośrodka Sportowego “Delfin” przestaje funkcjonować. Zwrot kosztów za niewykorzystane karnety w kasie ośrodka. Siłownia będzie funkcjonować bez zmian w godz. 6.15-23.00”.

Z powodu zamknięcia basenu treningi musiał odwołać Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kalisz działający przy pływalni Delfin.

Warto przypomnieć, że basen w ubiegłym roku był modernizowany. Właściciele zainwestowali między innymi w nowoczesny system uzdatniania wody, a placówka reklamowała się jako „wolna od chloru”.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!
∨ Czytaj dalej

Komentarze (7)

avatar
avatar
kaliszanin dobrzec (gość)

Gratulacje dla zarządzających delfinem wraca z wakacji a tu nie ma basenu, na którym było pełno rezerwacji a często nie było gdzie pływać nawet wtedy gdy zamiast srebrnej wody pływało szambo!!! brawo brawo więcej siłki panowie

avatar
Zawiedzony Kaliszanin (gość)

szkoda że samorząd nie wspiera lokanych prywatnych plywalni, poza Aquaparkiem jest jeszcze OSIR ale, niecyznny jak w latach poprzednich w wakacje To skandal. Marnowane sa nasze pieniądze. Wkleilem informacje ze strony OSIR. Dlaczego nieczynny jestbasen prz Lodzkiej Panie Prezydencie Pęcherz ?? Kryta Pływalnia nieczynna
2013-06-13

Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu informuje, że 29 czerwca 2013r. (włącznie) rozpoczyna się przerwa wakacyjna w funkcjonowaniu Krytej Pływalni OSRiR.

Za utrudnienia przepraszamy

avatar
Pablo.M (gość) pij

Tak ....... macie Kaliszanie do czego dopłacać ...... a ratuszowe sitwy mają zapewnione ciepłe stołki HA HA HA ?!

avatar
pij (gość)

Skoro miasto zdecydowało że jedyny słuszny basen to aquapark i wycofało szkoły z uczęszczania na basen decyzja mogła być jedna. Taki obiekt niestety może funkcjonować tylko jako miejski do którego się dokłada... A taki mamy już obecnie jeden wielki...

avatar
Marek (gość)

Tragedia, ktoś chyba nie poradził sobie z zarządzaniem tą placówką, albo faktycznie w Kaliszu nie ma chętnych na pływalnię?? Szkoda, może otworzą w jego miejsce kolejny market .

Wybierz kategorię