Cztery młodzieżowe drużyny zmierzyły się w pierwszym turnieju piłki nożnej, który został rozegrany w ramach pilotażowego programu pod hasłem "Bezpieczne dzielnice w Kaliszu".

W turnieju rozegranym na Orliku przy ulicy Podmiejskiej, zmierzyły się cztery drużyny z Gimnazjum nr 4 w Kaliszu, Gimnazjum nr 9 w Kaliszu, Niepublicznego Gimnazjum Edukator w Kaliszu oraz Gimnazjum w Piotrowie. Turniej rozgrywano systemem "każdy z każdym". W imprezie zwyciężyła drużyna Gimnazjum w Piotrowie, która tym samym zdobyła puchar ufundowany przez komendanta miejskiego policji w Kaliszu. Puchar Stowarzyszenia Sieć Bezpieczeństwa za zajęcie drugiego miejsca trafił w ręce młodzieży z Gimnazjum nr 4. trzecie miejsce i puchar rady osiedla Widok zdobyło Gimnazjum nr 9. Czwarte miejsce zajęła reprezentacja Edukatora.

Bezpieczne dzielnice w Kaliszu. Młodzież zagrała w piłkęWszyscy uczestnicy otrzymali również pamiątkowe medal i dyplomy przygotowane przez Radę osiedla Widok. Napoje ufundowała firma Hellena, którą reprezentował Bogdan Rząd, a pączki ufundowała piekarnia "Bułeczka" Marii Wielgosz. Współorganizatorem imprezy był dzielnicowy osiedla Widok sierż. szt. Marcin Raczkowski.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Rozmaitości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!