Brązowy medal kaliskiej sztafety na Mistrzostwach Polski w pływaniu juniorów ZDJĘCIA

Brązowy medal kaliskiej sztafety na Mistrzostwach Polski w pływaniu juniorów
Brązowy medal kaliskiej sztafety na Mistrzostwach Polski w pływaniu juniorów Sekcja pływacka KKS Kalisz
Brązowy medal w sztafecie 4x200 m stylem dowolnym zdobyły zawodniczki KKS Włókniarz 1925 Kalisz podczas pierwszego dnia Mistrzostw Polski Juniorów 16-letnich w pływaniu, rozgrywanych na basenie „Słowianka” w Gorzowie Wielkopolskim.

Martyna Jakubczak, Wiktoria Szymańska, Natalia Grzelczyk i Zuzanna Domżol uzyskały czas 8:39.24 i zostały wyprzedzone jedynie przez UKS G-8 Bielany Warszawa i UKS SMS Galicja Kraków. Jest to życiowy sukces zawodniczek z rocznika 2002 trenujących pod okiem trenera Dominika Grudzińskiego, którymi w Gorzowie Wielkopolskim opiekuje się trener Jakub Stefaniak.

Wcześniej w pierwszym dniu finałów Natalia Grzelczyk zajęła siódme miejsce w finale A na dystansie 200 m stylem grzbietowym (2:21.37), Wiktoria Szymańska z rekordem życiowym (2:09.39) była siódma w finale B na 200 m stylem dowolnym, Zuzanna Domżol także z rekordem życiowym (2:10,33) zajęła ósme miejsce w finale B w tej samej konkurencji, Martyna Jakubczak była ósma w finale B na dystansie 50 m stylem dowolnym (27.58).

Ekologiczny samochód dla eko-patrolu. Hybrydowy pojazd nie tylko nie zanieczyszcza powietrza, ale także je bada