Zygmunt Kroczyński, kaliski fotoreporter ponownie został zaproszony przez słynną śpiewaczkę Alicję Węgorzewską, aby udokumentował jej kolejne koncerty. Wcześniej z aparatem podglądał jej pracę w telewizyjnym show "Bitwa na głosy".

Tym razem "Zyga" gościł w sopockim amfiteatrze, który przeszedł gruntowną modernizację. Z tej okazji odbył się wielki koncert, a jedną z gwiazd była Alicja Węgorzewska.

- Fotografowałem ją podczas próby roboczej, próby generalnej i oczywiście w trakcie samego koncertu. Opera leśna była wypełniona po brzegi, a wśród gości znalazło się wiele znakomitości - tłumaczy Zygmunt Kroczyński. - Wspierał mnie mój asystent Zdzisław Landowski.

Fotoreporter otrzymał też zaproszenie na Festiwal Jana Kiepury w Krynicy Zdrój, którego ambasadorką jest Alicja Węgorzewska. Zdjęcia z obu tych imprez będzie można zobaczyć na wystawie w Kaliszu, która zostanie otwarta 31 sierpnia w Galerii Collegium Oecologicum PWSZ przy ulicy Poznańskiej o godz. 14.30.

- Dla fanów Alicji Węgorzewskiej mam dużą niespodziankę. Alicja pojawi się osobiście na wernisażu - zdradza nam Zygmunt Kroczyński.

Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!