Dwa puchary dla bokserów Ziętek Team [FOTO]

Ziętek Team w Grudziądzu
Ziętek Team w Grudziądzu Ziętek Team
Reprezentanci Ziętek Team stanęli dwa razy na podium podczas Międzynarodowego Puchar Polski kadetów i juniorów w boksie. Zawody odbyły się w Grudziądzu

W kategorii 48 kg Damian Gawłowski pokonał 2:1 Rafała Kowalczyka z Juniora Świątki, a w finale uległ w I rundzie Beniaminowi Zarzecznemu ze Stalowej Woli i zdobył srebrny medal. Z kolei Beniamin Jamroziak w wadze +80 kg wygrał 3:0 z Kacprem Juchtowskim z Legii Chełmża, ale zajął trzecie miejsce, przegrywając w półfinale z Maciejem Suchwałko z Suwałk, ostatecznie zwycięzcą w tej kategorii.

Poza tym w zawodach uczestniczyło jeszcze trzech bokserów Ziętek Team: Adrian Sęderecki w kat. 52 kg, Norbert Kusz w kat. 70 kg oraz Adrian Jaworski kat. 75 kg. Podczas zawodów odbyło się zgrupowanie kadry Wielkopolski, na które trener Tomasz Dylak powołał dwóch zawodników Ziętek Team - Sebastiana Kusza i Karola Matysiaka.