Galeria Amber w Kaliszu ma kolejnych najemców. Są to: Home&You, Jupi Park, Aquael, Qoopmark, Triumph, Vitamin-shop i Perfect Clean. Nieoficjalnie wiadomo, że zaplanowane na 6 marca raczej się opóźni. Inwestor jak na razie nie podaje nowego terminu otwarcia.

Home&You to polska marka należąca do grupy kapitałowej LPP. Obecnie Home&You posiada 78 własnych salonów sprzedaży, w tym 10 w Rosji, na Ukrainie, w Czechach i w Estonii. W salonach Home&You znaleźć można szeroki wybór akcesoriów i tkanin do dekoracji domów i mieszkań. Sklep Home&You w Galerii Amber będzie miał 270 metrów kwadratowych.

W Galerii Amber w Kaliszu otwarta zostania także bawialnia polskiej sieci Jupi Park o powierzchni ponad 230 metrów kwadratowych. Sklep zoologiczny sieci Aquael dysponować będzie powierzchnią 150 metrów kwadratowych. Qoopmark (140 metrów kwadratowych) to sklep odzieżowy prowadzony przez lokalnego przedsiębiorcę. Ofertę Galerii Amber wzbogaci również Triumph (ponad 70 metrów kwadratowych), Vitamin-shop (40 metrów kwadratowych) i pralnia sieci Perfect Clean (blisko 70 metrów kwadratowych)

Galeria Amber w Kaliszu: Nowe sklepy i... zmiana terminu otwarcia- Proces komercjalizacji Galerii Amber dobiega końca i wynosi obecnie ponad 95 proc. Bardzo się cieszymy, że do grona naszych partnerów dołączają kolejne znane marki, jak też i przedstawiciele lokalnego biznesu - mówi Michał Banasik, leasing manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Galeria Amber w Kaliszu będzie największych centrum handlowym w regionie. W obiekcie znajdzie się hipermarket oraz 140 sklepów i punktów usługowych wraz z kawiarniami i restauracjami. Zaplanowano też 7-salowe kino, którego operatorem będzie sieć Helios. Do dyspozycji klientów przewidziano około 1 000 miejsc parkingowych.

Galeria Amber w Kaliszu. Zobacz zdjęcia z budowyGaleria Amber w Kaliszu to m.in.: hipermarket E.Leclerc, Helios, Fitness Club Fabryka Formy, H&M, C&A, New Yorker, Reserved, Intersport, RTV Euro AGD, Home&You, Smyk, Empik Deichmann, CCC, Mohito, Sinsay, Cropp Town, House, Orsay, Kazar, Ryłko, Wojas, Ecco, , Matras, Vistula, Lavard, Pierre Cardin, Ochnik, Yes, Vision Express, a w branży gastronomicznej m.in. KFC, McDonald’s i North Fish.

Galeria Amber w Kaliszu miała zostać otwarta 6 marca. Nieoficjalnie wiadomo, że termin ten nieco się opóźni. Inwestor, czyli kielecka spółka Echo Investment na razie tego nie komentuje. W oficjalnych komunikatach nie jest już podawana konkretna data, ale określenie marzec 2014.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Komentarze (19)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

lola (gość)

Ta galeria to pomyłka. Małe miasto i 3 galerie. Jak nie zbankrutują to będzie dobrze. Do pozostałych mało kto chodzi a co dopiero do kolejnej ...hi

Ciekawsa :) (gość)

A czy ktoś się orientuje, czy bedzie Sephora lub Douglas? Czy może to i to... ;D

xxx (gość)

Takimi sklepami jak: Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Zara, River Island galeria zainteresowałaby o wiele więcej ludzi. Byłyby to jedyne takie sklepy w okolicy, a tak trzeba jechać do Wrocławia. Liczyłam na to, że będą, a tu okazała się lipa. Wszystko to samo co wszędzie. Wielka szkoda.

NORBI (gość)

TO PRAWDA W KALISKICH SKLEPACH I PSEUDO GALERIACH MAMY TYLKO BADZIEWIA RYNKU LOKALNEGO I SZMATŁAWE SIECIOWKI A WSZYSTKIE GODNE UWAGI W DUŻYCH MIASTACH ŻYCZĘ POWODZENIA ......DRODZY INWESTORZY

mmmaaaggguuullliiiaaa (gość)

jak nie będzie zary i innych nie powtarzalnych sklepów która są w ostrowie to długiej kariery nie widzę dla galerii w kaliszu!! niestety ale taka jest prawda !!

ooo (gość) (Ala)

h&m jest
a co do reszty to sie zaloze ze nie masz jednego ciucha stamtad a rzucasz nazwami jakbys codziennie tam kupowała -.-

ktoś (gość)

późno otworzą szybko zamkną zero nowych sklepów tylko przenoszą z jednej części miasta na drugi koniec