Juniorzy KKS Kalisz przegrali pierwszy mecz z Błękitnymi Wronki. W poniedziałek rewanż ZDJĘCIA

W pierwszym meczu o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej KKS Kalisz przegrał na własnym obiekcie 1:2 z Błękitnymi Wronki. Mimo to młodzi kaliszanie pokazali się z bardzo dobrej strony i nie stoją na straconej pozycji przed rewanżem, który w poniedziałek odbędzie się na boisku w Popowie.

Goście już w pierwszej minucie trafili w poprzeczkę, ale kaliszanie z minuty na minutę prezentowali się coraz lepiej, czego efektem była bramka zdobyta przez Igora Kossowskiego.
- Od samego początku było widać napięcie w naszych szeregach. Ciężar gatunkowy za bardzo siedział niektórym zawodnikom w głowach, jednak w miarę upływu czasu zobaczyliśmy, że i rywale nie są nieomylni i również popełniają błędy - powiedział trener Karol Kiełibk.
Niestety, w drugim kwadransie to oni okazali się skuteczniejsi, a piłkę w kaliskiej bramce lokowali kolejno Kamil Wamberski i Maciej Sanocki. Ambitnie walczący KKS-iacy do samego końca starali się doprowadzić do remisu, jedna nie znaleźli już recepty na pokonanie bramkarza Błękitnych.
- Przeciwnik wygrał, ale ja mimo tego widziałem na boisku drużynę. Chłopacy włożyli w ten mecz całe serce i trzeba pamiętać, że to dopiero pierwsza połowa tej rozgrywki. Popełniliśmy kilka błędów, ale z każdej lekcji wyciągam wnioski i z Popowa bez względu na wynik na pewno wrócimy z podniesioną głową - zakończył trener naszych Juniorów Starszych.
Rewanż odbędzie się w poniedziałek o godzinie 18:00 na boisku w Popowie, gdzie swoje mecze rozgrywa drużyna Błękitnych.
KKS Kalisz - Błękitni Wronki 2:1 (2:1)
1:0 Igor Kossowski 8, 1:1 Kamil Wamberski 18, 1:2 Maciej Sanocki 24.
KKS Kalisz: Krystian Pawlak - Michał Zemfler (75. Mateusz Kościelak), Szymon Janczak (87. Bartłomiej Trzciński), Michał Gramczewski, Bartłomiej Woźniakowski, Patryk Kawecki, Igor Kossowski, Mateusz Indraszczyk, Wiktor Matysiak, Patryk Nowak - Dawid Cichorek
Błękitni Wronki: Tymoteusz Czerwiński - Maciej Wachowiak (85. Michał Budaj), Hubert Sochalski, Nikodem Biliński, Damian Derdziak (55. Jakub Fatyga), Maciej Mikołajczyk, Klaudiusz Milachowski (60. Dawid Kwaschnik), Kamil Wamberski, Bartosz Jaworski (80. Michał Masłek), Maciej Sanocki (70. Maciej Kubiak), Eryk Furman (75. Oskar Wyrwa)

Dyrektor Atletico Madryt zdradził, gdzie Griezmann zagra w przyszłym sezonie. "Wiem już o tym od marca. Antoine zagra w Barcelonie"