Juniorzy KKS-u Kalisz strzelili Rawii Rawicz 19 bramek w meczu ligowym!

KKS Kalisz
Juniorzy KKS-u Kalisz odnieśli rekordowe zwycięstwo w lidze wielkopolskiej. Podopieczni Grzegorza Jakubowskiego pokonali Rawię Rawicz aż 19:0!

Kaliszanie już do przerwy prowadzili 9:0 a w drugiej odsłonie systematycznie powiększali swoją przewagę. Sześć goli w tym spotkaniu zdobył Krystian Konopa, cztery Miłosz Matuszewski, po dwa Patryk Kawecki, Dawid Cichorek i Bartłomiej Trzciński, natomiast po jednym golu strzelili Michał Zemfler, Igor Kossowski i Wiktor Matysiak.

KKS Kalisz - Rawia Rawicz 19:0 (9:0)
KKS zagrał w składzie: Dawid Dobrasiak - Wiktor Szemfel, Bartłomiej Trzciński, Michał Gramczewski, Kacper Janiak, Patryk Kawecki, Krystian Konopa, Miłosz Matuszewski, Wiktor Matysiak, Tomasz Pawłowski, Michał
Zemfler oraz Dominik Bać, Mateusz Indraszczyk, Szymon Janczak, Igor Kossowski, Dawid Cichorek

Niemieckie media pytają: Co dzieje się z Robertem Lewandowskim? Dziennikarze wypominają Polakowi minuty bez gola (napisy)