Kaliski Klub Karate Kyokushinkai odnosi kolejne sukcesy. Tym razem kaliscy karatecy z powodzeniem reprezentowali nasze miasto podczas zawodów rozgrywanych w Pniewach.

W Pniewach odbyły się "Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Karate Kyokushin". Zawody odbywały się jedynie w kategorii kumite (walka). Udział w nich wzięło około stu zawodników. Kaliski Klub Karate Kyokushinkai reprezentował Krzysztof Balcerek, który w swojej kategorii zdobył pierwsze miejsce. Jest to już drugi złoty medal Krzyśka dla istniejącego od 8 miesięcy klubu z Kalisza. Warto dodać, że w zawodach, jako sędzia, wziął udział również sensei Jakub Piątowski.

Kaliski Klub Karate Kyokushinkai zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia do SP nr. 14 we wtorki i czwartki o godz 18-00. Informacje można uzyskać również na www.kyokushinkai.kalisz.pl

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!