Kaliskie Linie Autobusowe wystawiły na sprzedaż... autobusy Kaliskie Linie Autobusowe wystawiły na sprzedaż... autobusy

Kaliskie Linie Autobusowe wystawiły na sprzedaż... autobusy (© Kaliskie Linie Autobusowe)

Kaliskie Linie Autobusowe wystawiły na sprzedaż siedem używanych autobusów marki Volvo. Oferty można składać do 21 lutego do godziny 14.00. Później specjalna komisja oceni, czy są one zadowalające.

Sprzedawane pojazdy mają od 18 do 21 lat i jeszcze do niedawna regularnie kursowały po ulicach miasta. Teraz jednak przyszedł na nie czas. 12-metrowe samochody Volvo zostały wystawione na sprzedaż. Przewoźnik oczekuje na oferty od potencjalnych klientów. Wybrane zostaną oferty uczestników postępowania, którzy zaproponują najwyższą cenę netto na dany autobus. Bliższe szczegóły można znaleźć na stronie internetowej Kaliskich Linii Autobusowych.

Czytaj także: Kalisz będzie miał największą w Polsce flotę autobusów hybrydowych [WIDEO]

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.plZobacz także: 120 kilogramów trotylu przy zabytkowym moście w Dzierżoniowie. Ewakuowano 2 tys. mieszkańców

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!