Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum Adama Asnyka w Kaliszu zaprasza w niedzielę, 13 września na mszę świętą, która odbędzie się o godz. 10.00 w kaliskiej katedrze. Okazją ku temu jest 171. rocznica urodzin patrona szkoły. Msza odprawiona będzie w intencji nauczycieli, absolwentów i uczniów.
Jednocześnie w ten sposób stowarzyszenie zainauguruje jubileuszowy, dwudziesty rok swojej działalności. Po mszy, ze szkolnym sztandarem, wszyscy udadzą się pod pomnik patrona. Zaplanowano także koleżeńskie spotkanie w Domku Parkowego. Na skrzypcach zagra Piotr Michera.
Jak informuje prezes Adam Borowiak, nowy sezon upłynie pod znakiem jubileuszu. Jego kulminacją będzie uroczystość w sali Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego - tej samej, w której 69. założycieli stowarzyszenia podpisywało przed laty stosowny dokument. Przygotowywana jest też specjalna, 18. edycja Asnykowca.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!