Dzień Otwartych Drzwi organizuje dzisiaj, czyli czwartek 27 sierpnia Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Kaliszu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W godzinach od 10 do 17 w siedzibie przy ul. Skalmierzyckiej 10 informacjami służyć będą zarówno pracownicy placówki, jak i pedagog Poradni Psychologiczno--Pedagogicznej w Kaliszu oraz sędzia Sądu Rejonowego III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich w Kaliszu. Natomiast o godzinie 16, w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu przy ul. Granicznej 1, zaplanowano wykład na temat specyfiki funkcjonowania psychospołecznego dzieci objętych formą opieki zastępczej, który wygłosi pedagog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kaliszu. Akcja związana jest z promowaniem idei rodzicielstwa zastępczego w Kaliszu.
Pomóc ma w tym także zaplanowany na 10 września piknik, który odbędzie się w godzinach od 15 do 18 w parku Miejskim przy Baszcie Dorotce. Natomiast kolejne Otwarte Drzwi w kaliskim ośrodku TPD odbędą się 8 października.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!