Siedem lat ma spędzić w więzieniu 49-letnia kobieta, która w styczniu bieżącego roku w jednym z mieszkań przy ulicy Konopnickiej w Kaliszu zamordowała swojego konkubenta.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wyrok zapadł przed kaliskim Sądem Okręgowym. Kobiecie groziło od ośmiu lat pozbawienia wolności do nawet dożywocia. Sąd zastosował jednak nadzwyczajne złagodzenie kary. Wyrok nie jest prawomocny.

Feralnego dnia kobieta jej konkubent i ich znajomy razem spożywali alkohol. W trakcie spotkania między kobietą a jej przyjacielem doszło do awantury. 49-latka chwyciła wówczas za nóż kuchenny i wbiła go mężczyźnie w plecy. Ofiara zmarła w wyniku wykrwawienia. Sprawczyni trafiła do aresztu.
Kobieta wcześniej wielokrotnie była bita przez konkubenta. Uciekała z mieszkania, kiedy ten często wracał pijany. Sąd wziął te okoliczności pod uwagę.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!