W wypadku zginęła 28-letnia kobieta

W wypadku zginęła 28-letnia kobieta. (© Andrzej Kurzyński ©)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wydział Dochodzeniowo - Śledczy KMP w Kaliszu prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego, który miał miejsce 5 września o godz. 9:30 w Kaliszu na drodze krajowej nr 25, gdzie doszło do zderzenia samochodu ciężarowego man z fordem fiestą.

Wszystko rozegrało się na kaliskim odcinku obwodnicy Nowych Skalmierzyc. W wyniku zdarzenia kierująca fordem kobieta poniosła śmierć na miejscu.

- W związku z powyższym, w celu wyjaśnienia wszelkich okoliczności wypadku, Wydział Dochodzeniowo - Śledczy KMP w Kaliszu zwraca się z prośbą o kontakt telefoniczny wszystkich świadków tego zdarzenia pod numerem 62 76 55 326 w godz. od 7.30 do 15.30, całodobowo 997 lub osobiście w KMP w Kaliszu ul. Jasna 3, pok. - 201 - mówi asp. Sebastian Taranek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Czytaj także: Śmiertelny wypadek na obwodnicy Nowych Skalmierzyc. Nie żyje 28-letnia mieszkanka Kalisza FILM, FOTO

Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!