Kaliszanin Aron Przybył został mistrzem Polski policjantów w półmaratonie ZDJĘCIA

Kaliszanin Aron Przybył został mistrzem Polski policjantów w półmaratonie
Kaliszanin Aron Przybył został mistrzem Polski policjantów w półmaratonie UKS 12 Kalisz
Kaliszanin Aron Przybył został mistrzem Polski policjantów w półmaratonie. Zawody odbyły się na trudnej trasie ze startem i metą w dolnośląskiej Sobótce.

Zawodnik reprezentujący KWP WK PN-PKB Kalisz uzyskał wynik 1.17.19 i w stawce ponad 4000 startujących biegaczy zameldował się na mecie na dziewiątej pozycji, a w klasyfikacji mistrzostw Polski policji był bezkonkurencyjny.
Aron trenujący w UKS 12 Kalisz świetnie zrealizował założenia taktyczne biegu i pierwszą część dystansu kontrolował swoje tempo zwłaszcza, że ta część trasy prowadziła pod górę Ślęża, a różnica między startem a najwyższym punktem wyniosła ponad 200 m!
- Teraz przed zawodnikiem start w maratonie w Dębnie, który odbędzie się za dwa tygodnie. To dość krótki okres czasu na regenerację, ale jestem dobrej myśli - podsumowuje trener Paweł Wiśniewski.