Kaliszanin Maciej Sroczyński wygrał turniej szachowy 5. Rudolf Hamersky Gedenturnier Klubmeisterschaft Raika Sieghartskirchen rozgrywany pod Wiedniem

W imprezie wzięło udział 46 zawodników z Austrii, Ukrainy️, Chorwacji ️, Niemiec️, Polski, a nawet miejscowy gracz z obywatelstwem Somalii️.

- Impreza bardzo dobrze zorganizowana, komfortowe warunki do gry. Poza tym miło było usłyszeć na rozpoczęciu turnieju “Dzień dobry” i na zakończeniu “Dziękujemy” w ojczystej mowie - przyznaje Maciej Sroczyński, prezes Kaliskiego Towarzystwa Szachowego.

Kaliszanin wygrał wszystkie siedem partii i przyznaje, że najtrudniejszą przeprawę miał w ostatniej, kiedy już był pewien zwycięstwa w turnieju. Ostatecznie w emocjonującej końcówce, gdy kończył się czas, dał rywalowi mata.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!