KKS Kalisz przegrał 0:2 z Łódzkim Klubem Sportowym [FOTO, WIDEO]

ŁKS Łódź - KKS Kalisz 2:0
ŁKS Łódź - KKS Kalisz 2:0 Krzysztof Szymczak
W trzecim meczu sparingowym KKS Kalisz doznał pierwszej porażki. Dziś podopieczni trenera Piotra Morawskiego ulegli na wyjeździe ŁKS-owi Łódź 0:2 (0:0)

Mimo że rywal to beniaminek drugiej ligi, spotkanie było wyrównane i do przerwy nie padła ani jedna bramka. W drugiej połowie gospodarze atakowali, a kaliszanie stracili gola w 60 minucie po błędzie obrony i strzale Patryka Bryły.

KKS Kalisz próbował odrobić straty, ale w 83 minucie stracił drugą bramkę po składnej kontrze drugoligowców. Wynik spotkania ustalił Damian Guzik.