KKS Kalisz tylko zremisował 1:1 z Przodkowem [FOTO]

KKS Kalisz - GKS Przodkowo 1:1
KKS Kalisz - GKS Przodkowo 1:1 Karina Zachara
KKS Kalisz prowadził do 92 minuty 1:0, ale tylko zremisował z GKS-em Przodkowo. Gola dla gospodarzy zdobył Stayko Stoychev

W pierwszej połowie meczu KKS Kalisz - GKS Przodkowo najgroźniejsze były strzały z dystansu. Łukasz Stasiak próbował zaskoczyć kaliskiego bramkarza, a Łukasz Grabowski golkipera gości. Potem zbyt lekko uderzał Patryk Palat, a celnie i mocno po rzucie rożnym strzelił Stoychev, ale Patryk Kotłowski świetnie obronił. Piłkę w siatce umieścił Marcin Lis, ale sędzia Maciej Lanckowski odgwizdał wcześniej przewinienie Patryk Palata.

W 55. minucie z prawej strony piłkę dograł Rafał Jankowski, a Stoychev wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Gorąco zrobiło się w ostatnich 10. minutach. Najpierw drugą żółtą zobaczył Damian Matys, a po chwili za niesportowe zachowanie z boiska musiał zejść Patryk Palat. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wygraną kaliszan, błąd kaliskiej obrony wykorzystał Łukasz Stasiak.

W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 KKS Kalisz podejmuje Świt Szczecin.

KKS Kalisz – GKS Przodkowo 1:1 (0:0)

1:0 Stayko Stoychev 55, 1:1 Łukasz Stasiak 90+2.

KKS Kalisz: Artur Melon – Marcin Tomaszewski (46. Dominik Domagalski), Marcin Lis, Michał Grzesiek, Łukasz Grabowski, Mateusz Gawlik, Jakub Budrowski (65. Yuki Nemoto, 71. Adam Święcicki), Stayko Stoychev, Konrad Chojnacki, Patryk Palat, Rafał Jankowski (90. Mikołaj Szlacheta)
GKS Przodkowo: Patryk Kotłowski – Przemysław Kostuch, Piotr Łapigrowski, Przemysław Szur, Andrzej Kaszuba, Maksym Demianchuk, Łukasz Kwaśnik, Cezary Gawron, Bernard Powszuk, Łukasz Stasiak, Mateusz Frankowski (60. Damian Matys)
Żółte kartki: Jakub Budrowski, Konrad Chojnacki (KKS Kalisz) oraz Bernard Powszuk, Damian Matys, Andrzej Kaszuba (GKS Przodkowo)
Czerwone kartki: Patryk Palat (KKS Kalisz, 84,. niesportowe zachowanie), Damian Matys (GKS, 81., druga żółta)