KKS Kalisz zwyciężył w Bydgoszczy! [FOTO]

Chemik Bydgoszcz - KKS Kalisz 0:1
Chemik Bydgoszcz - KKS Kalisz 0:1 Tomasz Czachorowski
KKS Kalisz zrewanżował się Chemikowi Bydgoszcz za porażkę w rundzie jesiennej. Kaliszanie zwyciężyli 1:0 po bramce Mateusza Gawlika

Warunki gry w Bydgoszczy dyktował porywisty wiatr i ulewa. Nic więc dziwnego, że nie brakowało walki, ale składnych akcji i celnych strzałów było jak na lekarstwo. W pierwszej połowie gospodarze bronili się na własnej połowie, a KKS-iacy nie potrafili sforsować szczelnej defensywy.

Po przerwie miejscowi ruszyli do ataku, ale to KKS Kalisz zdobył gola. W 57 minucie po rzucie rożnym z bliska celną główką popisał się Mateusz Gawlik. Chemik próbował wyrównać, a najbliżej tej sztuki był w 64 minucie Oskar Trzepacz, który trafił w słupek.

Chemik Bydgoszcz - KKS Kalisz 0:1 (0:0)

0:1 Mateusz Gawlik 57.
Chemik Bydgoszcz: Paweł Laskowski – Maciej Jarzembowski, Michał Żurowski, Robert Frasz, Daniel Włosiński, Damian Rysiewski, Szymon Maziarz, Robert Kawałek, Szymon Babiarz, Oskar Trzepacz, Dawid Janicki
Ławka rezerwowych: Karol Murawski, Jay Jaskólski, Wiktor Dąbek, Oleksandr Kostiuk, Wiktor Osiński, Patryk Nowak, Paweł Olszewski
KKS Kalisz: Artur Melon – Błażej Ciesielski, Damian Czech, Mateusz Gawlik, Łukasz Grabowski, Jakub Budrowski, Michał Grzesiek, Ivelin Kostov, Patryk Palat, Konrad Chojnacki, Rafał Jankowski.