Znany polski tenor Marek Torzewski, jego żona Barbara i córka Agata byli gwiazdami pierwszego festiwalu charytatywnego "Psia kość" zorganizowanego w Kaliszu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Celem imprezy było zebranie jak najwięcej pieniędzy na rzecz kaliskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Artyści wystąpili na scenie Centrum Kultury i Sztuki. Publiczność miała okazję wysłuchać nie tylko klasycznych utworów w wykonaniu Marka Torzewskiego, ale także dwóch utworów nagranych wspólnie z kaliskim raperem Krzysztofem "Gorzkim" Gorzkiewiczem. Była to absolutna premiera i została gorąco przyjęta.

Gościom festiwalu do gustu przypadł też kaliski kwartet The Sunday Singers, który niebawem będzie można oglądać w telewizyjnym programie TVN "Mam talent". Pozostałymi bohaterami wieczoru byli kaliski muzyk Piotr Michera i krotoszyński kabaret Drużyna Murzyna. W trakcie imprezy licytowano liczne gadżety. Jednym z nich było 50 trylionów dolarów wydane przez bank Zimbabwe. Dzisiaj mamy poznać ostateczną kwotę, jaka wpłynęła na konto festiwalu.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!