Koniec znakomitej passy. KKS Kalisz przegrał na wyjeździe z Bałtykiem Gdynia

Rozruch przed meczem
Rozruch przed meczem KKS Kalisz
Passa kolejnych zwycięstw KKS-u zakończyła się na 10. Na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni kaliszanie przegrali z tamtejszym Bałtykiem 1:2.

Być może mecz ułożyłby się inaczej, gdyby w w 11 minucie Hubert Antkowiak wykorzystał rzut karny. Wprawdzie przewagę kaliszan udokumentował golem Robert Tunkiewicz, ale w ostatnich sekundach pierwszej połowy wyrównał Adam Duda.

Po przerwie KKS-iacy mieli więcej z gry, ale okazje bramkowe miały obydwie ekipy. Zwycięską bramkę gospodarze zdobyli po składnym kontrataku.

Nowym liderem III Ligi, przynajmniej do jutra, jest Mieszko Gniezno, który pokonał 2:1 KP Starogard Gdański i ma punkt przewagi nad KKS-em

Bałtyk Gdynia - KK Kalisz 2:1 (1:1)
0:1 Robert Tunkiewicz 33, 1:1 Adam Duda 45, 2:1 Adam Duda 83.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani