Dzisiejsza stylizacja to kolejny kwiatowy motyw w mojej szafie. Przygotowałem ją zaczynając od koszuli w kwiatowe printy z ZARY, do której dobrałem granatową marynarkę z H&M oraz muszkę z Bowstyle.

Kwiatowy motyw z elegancką stylizacjąOd pasa w górę całość prezentuje się elegancko, dlatego też przełamałem stylizację przetartymi spodniami z ZARY oraz sportowymi butami - Nike Air Max. Lubię takie połączenia, pewnie dlatego, że w mojej szafie na próżno szukać eleganckich butów, mam tylko 3 pary. Zdecydowanie lepiej czuję się w sportowym obuwiu, które moim zdaniem wcale nie wygląda kiczowato, gdy zestawi je się z eleganckimi ubraniami. Wiosnę czuć w powietrzu! Co sądzicie? :)

Czytaj także: Mania sportowych butów [ZDJĘCIA]

jacket - H&M, shirt - ZARA, pants - ZARA, bowtie - Bowstyle, shoes - Nike, watch - Plus Watches

źródło: myanatomyoffashion.blogspot.com

Widziałeś fajną kolekcję, byłeś na pokazie mody, interesujesz się modą lub sam szyjesz kolekcje, NAPISZ ARTYKUŁ, lub DODAJ GALERIĘ ZDJĘĆ

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!