Dwa dni siatkarskich emocji za nami. W Kaliszu zakończył się w niedzielę III turniej Lazur Cup. Imprezę zwyciężyła regionalna reprezentacja Siatkarskich Ośrodków Szkolnych z północy, która w finale pokonała MUKS Amber Kalisz. Na trzecim miejscu uplasował się UKS Piątka Turek.

Trzecia edycja Lazur Cup w Kaliszu przyciągnęła 350 uczestników, w tym 10 drużyn minisiatkówki, 6 drużyn kadetów oraz 12 drużyn dziewcząt, które rywalizowały w turnieju głównym. W sobotę i niedzielę mecze rozgrywane były jednocześnie w kilku kaliskich halach sportowych.

Lazur Cup w Kaliszu. Dwa dni siatkarskich emocji- Poziom jakie prezentowały drużyny był bardzo wysoki i wyrównany - ocenia Daniel Przybylski, organizator turnieju. - Jestem bardzo zadowolony z występu swoich podopiecznych. Jeden zespół zajął nieco odleglejsze miejsce, ale jesteśmy w trakcie przygotowań do finału mistrzostw Polski w Kołobrzegu. Zagraliśmy kilka dobrych meczów. Natomiast dziewczyny starsze zajęły drugie miejsce Uległy jedynie kadrze regionalnej SOS-u, składającej się z czterech województw.

Zobacz także: Lazur Cup w Kaliszu. ZDJĘCIATurniej Lazur Cup został uroczyście podsumowany w hali Kalisz Arena. Puchary i medale zawodniczkom wręczali: prezydent miasta Janusz Pęcherz, Stanisław Sikorski, prezes Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sportowego oraz Zenon Michaś, prezes Spółdzielni Mleczarskiej „Lazur”, głównego sponsora turnieju.

Lazur Cup w Kaliszu został zorganizowany przez: MUKS Amber Kalisz, Gimnazjum Nr 9 Kalisz, VII LO - Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Kaliszu, Siatkarski Ośrodek Szkolny w Kaliszu.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Siatkówka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!