Marta Walczykiewicz najlepsza w regatach eliminacyjnych na Malcie

Katarzyna Kołodziejczyk z trenerem Radosławem Jackowskim
Katarzyna Kołodziejczyk z trenerem Radosławem Jackowskim KTW Kalisz
Marta Walczykiewicz i Katarzyna Kołodziejczyk z KTW Kalisz spisały się znakomicie podczas Regata Eliminacyjnych do reprezentacji narodowej. Na poznańskiej Malcie pierwsza wygrała wyścig K-1 200 metrów, a druga dwa razy zajęła czwarte miejsce

W przedbiegach K-1 200 m Marta Walczykiewicz była pierwsza, a Katarzyna Kołodziejczyk druga. Finał był popisem kaliszanki, której start kilka godzin wcześniej stał pod znakiem zapytania z powodu problemów żołądkowych.

Kołodziejczyk wygrała półfinałowy wyścig w K-1 500 m, a w finale znów był czwarta. To znakomity występ zawodniczki KTW Kalisz, która dopiero pierwszy sezon ściga się w gronie seniorek.