W parku w podkępińskich Mianowicach przechodząca tamtędy mieszkanka pobliskich bloków natknęła się na zwłoki mężczyzny.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci stwierdzili, że 51-latek został zamordowany. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna był bezdomny i czasem korzystał z pobliskiej noclegowni. Nie wiadomo jeszcze, jakie były okoliczności zbrodni. Policja bada różne hipotezy. Zajmujący się sprawą funkcjonariusze nie udzielają żadnych informacji. W komentowaniu tej sprawy powściągliwa jest także prokuratura ze względu na dobro śledztwa.

- Mogę tylko potwierdzić, że znaleziono zwłoki - mówi Teresa Ratajska z Prokuratury Rejonowej w Kępnie. - Przeprowadzono oględziny z udziałem biegłego, który potwierdził udział w zdarzeniu osób trzecich.

Na miejscu zabezpieczono wiele śladów. Poddawane są one szczegółowym badaniom. Nie ma też jeszcze wyników sekcji zwłok. Nieoficjalnie udało się dowiedzieć, że mężczyna był widziany żywy jeszcze w niedzielę. Policja i prokuratura przesłuchała już osoby, które tego dnia miały kontakt z ofiarą. Ich zeznań nie ujawniono.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!