Zakończyliśmy regionalny etap głosowania w plebiscycie Modowa Bitwa Miast. Największą sympatią internautów cieszyła się Patrycja Rakowska z bloga Wanted Style i to ona wygrywa wyjazd na Fashion Week w Łodzi i cenne nagrody.

Modowa Bitwa Miast: Patrycja Rakowska pojedzie na Fashion Week


- Cieszę się niezmiernie, że moje wysiłki nie poszły na marne! Postawiłam w stan gotowości wszystkich znajomych i rodzinę, zarówno moją jak i mojego chłopaka, a moi znajomi poruszyli swoich znajomych i udało się - mówi Patrycja Rakowska. W etapie regionalnym plebiscytu Modowa Bitwa Miast uzyskała największą największą liczbę głosów - 8762. To ona pojedzie na Fashion Week do Łodzi i dobierze maszynę do szycia Juno JanomeE1015


Modowa Bitwa Miast: ZOBACZ WYNIKI


- Stylizacje Patrycji są kobiece, bardziej elegancki niż sportowe, chociaż casual nie jest jej obcy - mówi Łukasz Podliński z podlinski.net. - Najbardziej podobało mi się połączenie bladoróżowej spódniczki, białej koszuli i czarnych koturnów. Całość wzbogacona złotymi dodatkami (np. spinki na kołnierz). Propozycja jest prosta, ale spójna i perfekcyjna. Ciesze się, że będziemy mogli współpracować.


Zobacz bloga Patrycji WANTED STYLE


- Duży wpływ na moją wygraną na pewno mieli również fani mojego bloga, których cały czas zachęcałam do głosowania na mojej stronie i fanpage-u - mówi Patrycja, na którą teraz będziecie mogli oddawać głosy w ogólnopolskim etapie Modowej Bitwy Miast. Chciałabym bardzo podziękować wszystkim oddającym na mnie głosy za ich wsparcie i wytrwałość.


Skomentuj:

Modowa Bitwa Miast: Patrycja Rakowska pojedzie na Fashion WeekZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!