Na zakończenie sezonu KKS Kalisz przegrał w Koszalinie TABELA

W ostatnim meczu trzeciej ligi KKS Kalisz uległ na wyjeździe Bałtykowi Koszalin 0:1. Nie miało to wpływu na sytuację w tabeli, bowiem już wcześniej rywalizację wygrały rezerwy Lecha Poznań, a kaliszanie zajęli drugie miejsce.

Trzeba przyznać, że w Koszalinie szczęście dopisywało gospodarzom. W pierwszej połowie KKS-iacy mieli kilka znakomitych okazji bramkowych, ale jedynego gola zdobyli z rzutu karnego w 5. minucie doliczonego czasu gry miejscowi.
Dwie okazje bramkowe miał w 11. i 13. minucie Mateusz Żebrowski. W 20. minucie, za faul na 16. metrze, został podyktowany rzut wolny, ale Robert Tunkiewicz trafił w słupek. 5 minut potem znów słupek strzelił Mikołaj Neuman. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy ten sam zawodnik obił poprzeczkę. W ostatniej akcji pierwszej części meczu, Mateusz Gawlik, sfaulował w polu karnym rywala i sędzia Michalina Diakow podyktowała “11”, którą wykorzystał Paweł Łysiak.
W 56. minucie Gawlik, za faul taktyczny, ponownie zobaczył żółty kartonik i musiał zejść z boiska. Strzały na bramkę Bałtyku Patryka Jarantowicza, Huberta Antkowiaka, Tunkiewicza i Marcina Lisa nie przyniosły wyrównującej bramki.
Bałtyk Koszalin – KKS Kalisz 1:0 (1:0)
1:0 Paweł Łysiak 45+5 karny.
Bałtyk Koszalin: Jakub De Clerck – Jędrzej Ponurko, Michał Czenko, Paweł Łysiak (89. Arkadiusz Jasitczak), Paweł Rak, Bartłomiej Putno, Hubert Górka (75. min Fabian Walaszczyk), Jakub Forczmański (84. Konrad Trzmiel), Dawid Kisły, Szymon Waleński, Dawid Gruchała-Węsierski (82. Łukasz Szymański).
KKS Kalisz: Kamil Kosut – Mateusz Gawlik, Mateusz Żytko, Nikodem Fiedosewicz, Mateusz Żebrowski (45. min Patryk Jarantowicz), Gabriel Vidal Gonzalez, Ivan Vidal Gonzalez (78. Marcin Lis), Robert Tunkiewicz, Patryk Palat, Ernest Dzięcioł (45. Hubert Antkowiak), Mikołaj Neuman (63. Todor Trayanov).
Żółte kartki: Mateusz Gawlik (45+5 i 56), Nikodem Fiedosewicz.