Fot. Audi A4 Fot. Audi A4

(© Źródło: Audi)

Czołówka najpopularniejszych w Polsce samochodów używanych od kilku lat praktycznie nie zmienia się. Wynika to z cech marek i modeli wymienionych poniżej i opisanych w dedykowanych artykułach – charakteryzują się akceptowalnymi kosztami eksploatacji i napraw, a utrata wartości oraz popyt na zadbane egzemplarze nie spadają gwałtownie z czasem.

Poniższe zestawienie warto uzupełnić lekturą artykułów dedykowanych poszczególnym modelom. Piszemy w nich o wadach, zaletach i najczęściej występujących awariach. Podpowiadamy, na co należy zwracać uwagę przed zakupem. No i jest konkret – przedstawiamy aktualne ogłoszenia z rynku wtórnego w przedziale cenowym 10-20 tys. zł.

Najpopularniejsze w Polsce marki i modele samochodów używanych w przedziale cenowym 10-20 tys. zł:

1. Opel Astra – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia2. Volkswagen Passat – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia3. Volkswagen Golf – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia
4. Ford Focus – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia5. Audi A4 – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia6. BMW 3 – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia7. Skoda Octavia – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia8. Ford Mondeo – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia
9. Renault Megane – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia
10. Opel Corsa – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia
W zależności od tego, czy szukasz miejskiego kompaktu, czy rodzinnego kombi, decydując się na samochód z tej listy, jest spora szansa, że za dwa/trzy lata wciąż będzie na niego popyt.

MotoFakty

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

szerokiej drogi i podaj dalej:) (gość)

Jak się ma takie auto, to pozostaje tylko wystukać nr. tel. dla małej dziewczynki i szczęśliwie wyruszyć w drogę?
sms 72365
treść S8202
proszę zajrzeć na stronę siepomaga.pl

banksy (gość)

Asterka na czele i nic dziwnego. Miałem ją kilka lat za czasów singla i niespecjalnie była awaryjna. Przeguby trzeba było wymienić ale to delphi wytrzymałe kupiłem w dobrych pieniądzach. Ze sprzedażą też problemów nie było. Potem na minivana sie przesiadłem ale asterke miło wspominam.

ASDF (gość)

ARTYKUŁ SPONSOROWANY!
Polska Press jest częścią Verlagsgruppe Passau, niemieckiej grupy medialnej obecnej w Niemczech.
I wszystko jasne!

kierowca (gość)

kto ten ranking robił ? ślepy na jedno oko dyletant ?
nie dostrzega tak mocnych marek samochodów jak toyota , mazda , nissan , kia ?

Mieszkaniec (gość)

Ten najgorszy syf Niemcy chcą nam wcisnąć na siłę. Każda część projektowana dla pieniędzy dająca obraz chciwości i zachłanności konstruktorów i producenta. Każda interwencja ma być obowiązkowo odczuwalna w portfelu. Pojazdom z lat 80 nic nie dorównuje. Bez przerwy tylko złodziejstwo oszukaństwo i wymuszanie posiadania złodziejskich technologii z ograniczoną żywotnością,mających na celu nasz portfel .Szyby na klej byle kase ciągło, silnik obwieszony dziadostwem i znowu kasa i tak można pisać ...