Trybuna zachodnia Trybuna zachodnia

Trybuna zachodnia stadionu przy ul. Łódzkiej (© Andrzej Kurzyński)

KKS Kalisz przenosi się z wału Matejki na trybunę zachodnią stadionu przy ul. Łódzkiej. Oficjalnie będzie tam urzędować od środy

Przenosiny na nowe miejsce już trwają. Do swojej dyspozycji KKS Kalisz otrzyma m.in. sekretariat, pokój zarządu, salkę konferencyjną, szatnię seniorów z osobnym pomieszczeniem na rehabilitację, pokoje trenerów oraz szkoleniowców grup młodzieżowych oraz magazyny na sprzęt.
- Warunki będziemy mieli lepsze niż na wale Matejki i na pewno za mniejsze pieniądze – podkreśla prezes KKS Kalisz Robert Trzęsała.

Przypomnijmy, że stara siedziba KKS-u przy wale Matejki jest własnością Miasta, które jednak wynajmuje obiekt nie mającej obecnie nic wspólnego z klubem spółce KKS Kalisz za 1200 zł miesięcznie. Z kolei spółka wynajmowała te pomieszczenia klubowi za... 9 tys. zł, zarabiając na pośrednictwie niemałe pieniądze.

- Poza tym przenosiny mają sens z praktycznego punktu widzenia, bo do rundy wiosennej seniorzy będą rozgrywać mecze na stadionie przy ul. Łódzkiej – dodaje Trzęsała.

Przeczytaj także:
Spółka zarabia 9 tys. miesięcznie na lokalu,który wynajęło jej miasto

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!