Konferencja marszałka Marka Woźniaka Konferencja marszałka Marka Woźniaka

Podczas konferencji prasowej marszałek Marek Woźniak ogłosił, że województwo wielkopolskie będzie organizatorem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych w 2018 roku (© Urząd Marszałkowski)

Kalisz i Krotoszyn będą współgospodarzami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych w 2018 roku. 13 dyscyplin zostanie rozegranych w wielkopolskich miastach oraz w Zabrzu

W Kaliszu rywalizować będą siatkarki, a turniej olimpiady młodzieży odbywać się będzie od 17 do 21 maja. Z kolei w Krotoszynie odbędą się zawody w zapasach w stylu wolnym i kobiet od 18 do 22 maja.

Pozostałe dyscypliny Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych to: gimnastyka-trampolina, taekwondo, gimnastyka artystyczna, szachy, szermierka, tenis stołowy, brydż sportowy, badminton, piłka siatkowa mężczyzn, zapasy klasyczne, gimnastyka sportowa, judo i tenis.

Olimpiada młodzieży rozgrywana będzie na 15 obiektach sportowych od 27 kwietnia do 11 czerwca 2018 roku. Poprzednio odbywała się w Wielkopolsce przed 13 laty.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!