Opatówek: „Zdrowe myślenie jest w cenie”, pod takim hasłem odbył się piknik rodzinny na terenie Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku. Organizatorzy zapewnili moc atrakcji zwłaszcza dla najmłodszych.

Piknik rodzinny zorganizowany został z okazji obchodzonych niedawno Dnia Matki, Dnia Dziecka i zbliżającego się Dnia Ojca. Podczas sobotniego popołudnia zaplanowano wiele atrakcji m.in. gry z planszą, malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych, pokaz szczudlarza skręcającego wymarzone zwierzaki z balonów, dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Podsumowano również konkurs plastyczny promujący piknik rodzinny oraz hasło „Zdrowe myślenie jest w cenie”. W trakcie festynu wystąpili również młodzi wokaliści znani z Międzygminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej: Patryk Olejniczak, Karolina Janiak, Mikołaj Małoburski, Filip Wróblewski, Gabriela Sieradzka, Bartosz Dreczko i Malwina Olszewska.

Opatówek: Festyn rodzinny „Zdrowe myślenie jest w cenie”Wystąpili również laureaci Powiatowego Przeglądu Formacji Tanecznych grupy „CDN” z Gminnego Ośrodka Kultury w Opatówku. Grupa T z Torunia przeprowadziła szereg zabaw dla dzieci i rodzin, które uczestniczyły w pikniku. Przed wieczorem odbyły się konkursy z Akademią Pana Kleksa, a piknik zakończył pokaz sztucznych ogni i fire show. Nagrody najmłodszym uczestnikom zabaw i konkursów wręczali wicestarosta Andrzej Dolny i Krzysztof Dziedzic członek zarządu powiatu kaliskiego.
 
Organizatorami pikniku byli: Urząd Gminy w Opatówku, Gminny Ośrodek Kultury w Opatówku, Zespół Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku, Starostwo Powiatowe w Kaliszu oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!