Potrącenie pieszej na ulicy Polnej w Kaliszu. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych u zbiegu z ulicą Górnośląską. To kolejne w ostatnich dniach takie zdarzenie w ostatnich dniach.

Do zdarzenia doszło we wtorek, chwilę po godzinie 17. Jak ustalili policjanci, 36-latek, mieszkaniec podkaliskiej gminy Blizanów, jechał mercedesem ulicą Górnośląską od strony Rogatki. Skręcając w lewo w ulicę Polną potrącił przechodząca po pasach na zielonym świetle 25-letnią kobietę, mieszkankę powiatu kościańskiego.

Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego. Okazało się, że kobieta doznała tylko ogólnych potłuczeń.

- Kierowca mercedesa został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych oraz dziesięcioma punktami karnymi. Dodatkowo otrzymał 150 złotych za brak wymaganych dokumentów - mówi mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Czytaj także: Wypadek w Kaliszu. Potrącenie pieszego na Sukienniczej [FOTO]

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gogo (gość)

Nie wierze w to co czytam !!! Potrącił na pasach 25 letnią kobietę która miała zielone światło, i nie zabrano mu prawa jazdy !!! Śmierdzi aferą na odległość!!!!