68-letni mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do tragedii doszło w sobotę w podkaliskiej miejscowości Sierzchów. Tuż przed godziną 10.00 patrol wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu zatrzymał do kontroli kierowcę żuka. Mężczyzna został poproszony do radiowozu. Za chwilę miał być poddany badaniom na zawartość alkoholu.

- Wówczas 68-latek zaczął tracić przytomność. Policjanci natychmiast przystąpili do reanimacji. Na pomoc wezwali też pogotowie ratunkowe - mówi mł. asp. Bożena Majewska z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP w Kaliszu.

Dalsze próby reanimacji nie przyniosły rezultatu. Mężczyzna zmarł. Nie wiadomo co było bezpośrednią przyczyną śmierci. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji. Przesłuchany został też świadek całego zajścia, właściciel posesji, w pobliżu której prowadzona była kontrola. Mężczyzna potwierdził, że funkcjonariusze działali profesjonalnie.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!