Praca: Zostań specjalistą reklamy internetowej

AND
Polskapresse, wiodący koncern medialny działający na rynkach wydawniczym, internetowym i usług poligraficznych, wydawca 9 największych dzienników regionalnych w Polsce, właściciel m.in. portalu ogłoszeniowego Gratka.pl, NaszeMiasto.pl oraz ponad 30 serwisów informacyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTY DS. REKLAMY INTERNETOWEJ

Miejsce pracy: Kalisz
Kod ref. :21/BR/KL/2013

Zadania:
• aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej do serwisów internetowych grupy Polskapresse
• obsługa oraz budowanie trwałych relacji z klientami
• pozyskiwanie nowych klientów
• realizacja budżetu sprzedaży powierzchni reklamowej
• tworzenie ofert w odpowiedzi na indywidualne potrzeby Klienta.

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie lub wyższe
• co najmniej 2 letnie doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży B2B (mile widziane doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej do internetu)
• znajomość rynku reklamy internetowej
• znajomość pakietu MS Office
• umiejętność pracy pod presją czasu
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

Jeżeli chcesz pracować w miejscu, gdzie …
• Staniesz się członkiem dynamicznie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
• Będziesz współpracował z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach
• Panuje miła atmosfera w pracy

... dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie swojego cv i listu motywacyjnego do dnia 4 czerwca 2013 r na adres: [email protected] z dopiskiem Kod ref. : 21/BR/KL/2013

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)". Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected]