Przemysław Machowczyk wygrał cykl turniejów brydżowych w Kaliszu [FOTO]

Najlepsi w open - Ryszard Olenderek, prezes Bogdan Białoszyński, Przemysław Machowczyk TZBS w Kaliszu
w Kaliszu zakończył się cykl turniejów brydżowych w sezonie 2016/17. W większości klasyfikacji czołowe miejsca zajęli kaliszanie

W klasyfikacji długofalowej open cyklu turniejów brydżowych wszystkie miejsca na podium przypadły kaliszanom. Zwyciężył Przemysław Machowczyk, który wyprzedził Piotra Kobyłkę i Ryszarda Olenderka.

W klasyfikacji długofalowej 1,5-2,5 WK na podium znaleźli się mieszkaniec Turku Krzysztof Wiesiołek, przed kaliszanami - Jerzym Brusiem i Henrykiem Wielguckim.

Z kolei w klasyfikacji amatorów do 1WK pierwsze miejsce przypadło Krzysztofowi Domanowi z Kalisza, drugi był Henryk Urbański z Opatówka, a trzecie miejsce zajęli wspólnie Kaliszanie Roman Wiertelak i Wojciech Wolny.

Puchary wręczył im Bogdan Białoszyński, prezes Terenowego Związku Brydża Sportowego w Kaliszu.