Siatkarki VII LO SMS Amber Kalisz odniosły pierwsze zwycięstwo w II lidze [FOTO]

Siatkarki VII LO SMS Amber Kalisz po zaciętym meczu pokonały MGLKS Sobieski Oława 3:2 i tym samym odniosły pierwsze zwycięstwo w II lidze.

Aż dziewięć kolejek musiały czekać siatkarki VII LO SMS Amber Kalisz na pierwszą wygraną w II lidze. W sobotę kaliszanki podejmowały zespół MGLKS Sobieski Oława. Obie drużyny są beniaminkami i jak na razie zbierają cenne doświadczenie w rozgrywkach centralnych. Kaliszanki do soboty zdołały zgromadzić jedynie punkt, a ich przeciwniczki dwa oczka.

Sobotni mecz w hali przy ulicy Łódzkiej lepiej rozpoczęła ekipa z Oławy, która zwyciężyła w dwóch pierwszych setach. Podopieczne Mariusza Pieczonki i Daniela Przybylskiego zdołały jednak przełamać niemoc i wygrały trzy kolejne sety. W tie-breaku zespoły grały na przewagi. Ostatecznie kaliszanki wygrały 21:19.

VII LO SMS Amber Kalisz - MGLKS Sobieski Oława 3:2 (20:25, 20:25, 25:18, 25:13, 21:19)

VII LO SMS Amber Kalisz: Kontowicz, Lachman, Mójta, Maciejewska, Felińska, Cichocka, Mielcarek, Bukowiecka, Duleba, Stec, Mazur, Perzyńska, Olejniczak, Borgiasz.

Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?

Pisz do nas na: kalisz@naszemiasto.pl