Ciało mężczyzny, prawdopodobnie w wieku 51-lat znaleziono w poniedziałek, 21 września w podworskim parku w Mianowicach koło Kępna.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Już wstępne oględziny pozwalały stwierdzić, że został on zamordowany. Zwłoki znalazła przechodząca przez park mieszkanka tej miejscowości.

Nie wiadomo jeszcze jakie były okoliczności zbrodni, ani kiedy do niej doszło. Nieznany pozostaje także motyw zabójstwa. Policja bada różne hipotezy. Zajmujący się sprawą funkcjonariusze milczą. Informacji na temat sprawy udzielać nie chciała także prokuratura. Wszyscy zasłaniali się dobrem prowadzonego śledztwa. Nie ujawniono także, jak zginął 51-latek Policja tylko potwierdzała fakt odkrycia ciała.
Na miejscu zabezpieczono liczne ślady. Poddawane są one szczegółowym badaniom i ekspertyzom. Zaraz po zabójstwie nie zatrzymano nikogo podejrzanego.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!