Do tragicznego wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Józefów (gmina Koźmin Wlkp.). Zginęły cztery osoby w wieku 16-19 lat, a dwie w wieku 15-16 lat są ciężko ranne.

Do wypadku doszło około godziny 23.40. Ford focus, w którym jechało sześć osób, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

19-letni kierowca z Koźmina Wlkp. oraz dwie pasażerki w wieku 16 i 17 lat (z Koźmina i z podkoźmińskiej wioski) zginęły na miejscu. W ciężkim stanie do szpitala przewiezieni zostali trzej chłopacy: jeden w wieku 15 i dwóch 16-latków. Jeden z nich zmarł w środę.

Czytaj także: Trzech mężczyzn zginęło w wypadku bmw koło Czajkowa. ZDJĘCIA

- To, co zobaczyli ratownicy po dojechaniu do miejsca zdarzenia nie dało się opisać słowami dostępnymi w języku polskim - mówił nam po akcji przygnębiony Tomasz Niciejewski, zastępca komendanta PSP w Krotoszynie.

Zobacz także: Ochroniarze z Krotoszyna ranni w wypadku pod Ligotą ZDJĘCIA

Dyspozytor wysłał na miejsce samochód ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej z Krotoszyna, zastępy z OSP z Koźmina Wlkp. i z OSP Czarny Sad. W chwili przybycia strażaków jedna z poszkodowanych osób znajdowała się poza pojazdem, pozostałe pięć osób uwięzionych było w samochodzie.

Czytaj także: Komentarz - Zabawa na krawędzi życia

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Krotoszynie.

Czytaj także: Śmiertelny wypadek pod Daniszynem - motorowerzysta wpadł pod passata

Krotoszyn.naszemiasto.pl na Facebooku. Zebraliśmy całe miasto w jednym miejscu - dołącz do naszej społeczności!
Komentarze (477)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kolezanka (gość)

NIE MOGĘ POGODZIĆ SIĘ Z TYM ŻE JEGO JUŻ NIE MA...ŻE JUŻ NIE WRÓCI... Z jednego wyszedł cało a teraz.? Czemu akurat on... Gdy to czytam przypominają mi się chwilę spędzone z nim jego uśmiech... Wspólne gimnazjum... Wróć do nas:( kondolencje dla rodzin ^^ spoczywajcie w pokoju... Hania, Mateusz, Anita, Hubert:(

Prawko Miał! (gość)

Nie Był pijany ! Miał prawo jazdy ! WIem bo To był mój kumpel ! Nie powiem kim jestem , ale wiem bo jeździłem z nim

oliwka (GOŚĆ) (gość)

ten co prowadził był na pewno pijany lub niemiał prawajazdy. znałam te dziewczyny:(

madzia (gość)

Normalniee szok...znalam 2 osoby,takie młodziutkie....współczucia dla rodzinyy. nie podawajcie żadnych numerów tel. osobą które chcą nibbby pomoc za....!!!BOŻE ŚWIEC NAD DUSZMI:(

Karolina (gość)

heee, albo dopiero się uczy za psychologa albo za kogoś i chce ich kosztem odbyć 'PRAKTYKI' też tak może być. Brak słów.

Darek (gość) (Marysia)

Ależ Ty jesteś naiwna ! Z choinki się urwałaś? Ten ktoś chce pomóc ale za kasę . Typowa hiena cmentarna -węszy interes kosztem tych biednych rodzin. Wstyd ! Mam nadzieję że nie podałas żadnych kontaktów !