Straż pożarna w Kaliszu miała pracowite popołudnie. Ratownicy musieli interweniować między innymi w jednym z mieszkań przy ulicy Garncarskiej, gdzie 20-latka zatruła się czadem i trafiła do szpitala.

W niedzielę po południu w jednym z mieszkań przy ulicy Garncarskiej 20-letnia kobieta zatruła się czadem. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które przewiozło poszkodowaną do szpitala. O zdarzeniu poinformowana została także straż pożarna w Kaliszu. Na miejsce przyjechał jeden zastęp, a strażacy przy pomocy aparatury zmierzyli zawartość tlenku węgla w mieszkaniu. Okazało się, że norma była wielokrotnie przekroczona. Choć mieszkanie było w trakcie wietrzenia, wskaźnik pokazał 200 jednostek.

Niemal w tym samym czasie straż pożarna w Kaliszu została zaalarmowana o pożarze mieszkania w jednym z bloków przy ulicy Górnośląskiej. Na miejsce udały się dwa zastępy gaśnicze. Okazało się, że lokatorka jednego z mieszkań zostawiła potrawę na kuchence. Kobieta była pijana, a danie się zaczęło mocno przypalać... Lokatorką zajęła się policja.

Chwilę później straż pożarna w Kaliszu wzywana była po raz kolejny. Tym razem do pożaru w domu jednorodzinnym przy ulicy Kubalskiego na osiedlu Majków. Okazało się, że doszło do zwarcia przewodów przy skrzynce energetycznej.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!