Przed nami majówka, a wraz z nią szereg koncertów i imprez plenerowych. Jeśli nie masz pomysłu w co się ubrać, zobacz naszą propozycję stylizacji.

Dzisiaj przedstawiamy stylizację idealną na majówkowy koncert i imprezę plenerową.Jeśli chcesz czuć się modnie i komfortowo niezależnie od pogody, sprawdź naszą propozycję. Proponujemy jasne spodnie - biodrówki z lekko zwężaną nogawką. Do tego załóż modny, czarny t-shirt z nadrukiem. W przypadku załamania pogody warto mieć prod ręką granatową kurtkę, która ochroni przed wiatrem i deszczem. Do tego dobierz sportowe, brązowe buty z granatowo - białymi wstawkami oraz czarny, sportowo - elegancki zegarek na bransolecie. Dopełnieniem stylizacji niech będzie świeży zapach z nutami drzewa sandałowego i cytryny.

Uwaga: Wszystkie produkty, zestawione w powyższej stylizacji dostępne są w dziale ogłoszeń w naszym serwisie.
Aby przejść do oferty, należy kliknąć na odpowiednie nazwy w opisie lub w linki poniżej:

Spodnie męskie
T-shirt męski Granatowa kurtka
Buty
Zapach
Zegarek

Udanej majówki!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!