Sukces 12-letniej szachistki z Kalisza. Ewa Barwińska ósma w turnieju open

Ewa Barwińska w Poznaniu
Ewa Barwińska w Poznaniu KTS Kalisz
Zawodniczka Kaliskiego Towarzystwa Szachowego Ewa Barwińska spisała się znakomicie w Plenerowym Turnieju Szachowym w Poznaniu.

Zaledwie 12-letnia kaliszanka zajęła ósme miejsce w klasyfikacji open wśród 127 zawodników i drugie wśród juniorek. Wyprzedziła ją juniorka z Poznania, ale o 5 lat starsza.
Na 11 miejscu został sklasyfikowany Piotr Majas, a na 67 miejscu Diana Franek (oboje KTS Kalisz).

Dodajmy, że zwycięzca MarekZakrzewski ze Stęszewa zdobył 6,5 pkt., Ewa Barwińska 5,5, Piotr Majas - 5, a Diana Franek 3.

Zapierające dech w piersiach krajobrazy szkockiej wyspy. Młody fotograf stworzył zachwycający film