Szkoła Podstawowa nr 11 w Kaliszu zorganizowała rajd z okazji kolejnej rocznicy urodzin swojego patrona Wojciecha Bogusławskiego. Uczniowie obchodzili również Światowy Dzień Zdrowia.

Uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu obchodzili Światowy Dzień Zdrowia oraz rocznicę urodzin patrona szkoły. Dzień ten rozpoczął się od wspólnego przygotowania zdrowego śniadania, po którym cała społeczność kaliskiej jedenastki wzięła udział w drugim szkolnym rajdzie pod hasłem „Teatr, ruch, zdrowie i... my”.

Szkoła Podstawowa nr 11 w Kaliszu. Rajd w urodziny patronaRajd rozpoczął się przed teatrem w Kaliszu, a jego trasa wiodła przez najstarszy park w Polsce. Uczniowie mieli do wykonania kilka zadań, których celem było wykazanie się sprawnością fizyczną, wiedzą na temat zdrowego stylu życia, orientacją w terenie oraz umiejętnością współdziałania w zespole. Uczestnikom rajdu najwięcej radości sprawił klasowy występ w altance chińskiej. Wielu emocji dostarczyło również poszukiwanie na terenie parku ukrytych informacji o Wojciechu Bogusławskim.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!