Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz już w kwietniu w Kaliszu

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz już w kwietniu w Kaliszu

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz już w kwietniu odbędą się w Kaliszu. Impreza zagości w hali Kalisz Arena. Na targach ma się zaprezentować około stu firm z całego regionu.

Pierwsze Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu pod hasłem ,,Budujemy nowocześnie" zagości w hali widowiskowo-sportowej Kalisz Arena przy ulicy Hanki Sawickiej. To wspólne przedsięwzięcie firm Kulig i MDM Professional, znanej choćby z organizacji Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski, które od kilku lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie inaczej ma być podczas targów budowlanych. Organizatorzy spodziewają się, że odwiedzi je około 10 tysięcy osób zainteresowanych usługami z branży budowlanej i wykończenia wnętrz.

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu już teraz cieszą się także sporym zainteresowaniem wystawców. Wiadomo, że w tym gronie będą firmy oferujące między innymi materiały i chemię budowlaną, okna, drzwi, dachy i pokrycia dachowe, systemy grzewcze, bramy i ogrodzenia, elewacje i fasady, docieplenia, stropy, sufity, posadzki, podłogi, schody, płytki ceramiczne, farby, elementy dekoracyjne, architekturę ogrodową, oświetlenie, wyposażenie łazienek, instalacje, klimatyzację, a nawet baseny. Nie zabraknie firm usługowych zajmujących się odnawialnymi źródłami energii, czy także świadczących usługi finansowe.

Do udziału w targach zaproszono również firmy meblarskie oraz deweloperów, firmy zajmujące się obrotem nieruchomościami, projektantów i wiele, wiele innych. W sumie na targach będzie mogło pokazać się ponad 100 firm z branży budowlanej z ternu Kalisza, Pleszewa, Krotoszyna, Ostrzeszowa, Turku, Jarocina czy Sieradza.

Podczas targów firmy będą miały okazję zaprezentować swoją ofertę nie tylko na stoiskach, ale także na scenie. Szczegółowe informacje można naleźć na stronie internetowej www. targibudowlanekalisz.pl.

Targi poprowadzi Conrado Moreno, znany m.in. z telewizyjnego programu ,,Europa da się lubić". Honorowy patronat nad Targami Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz objął prezydent Kalisza Janusz Pęcherz. Wśród patronów medialnych jest ,,Ziemia Kaliska" i portal Kalisz.NaszeMiasto.pl.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!