Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu SZCZEGÓŁY

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu wracają do kalendarza imprez w Kaliszu po kilku latach przerwy. Mają jednak zupełnie nową formułę i organizatorów, którymi są firma Kulig oraz MDM Professional.

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu. Organizatorzy przedstawili szczegóły imprezy. (© Andrzej Kurzyński)

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu odbędą się także w zupełnie nowym miejscu. Impreza zagości 5 i 6 kwietnia w kaliskiej Arenie. Przez dwa dni w godzinach od 10.00 do 18.00 będzie można zapoznać się z ofertą wiodących firm z całego regionu. Większość zaprezentuje nowości na rynku oraz ciekawe rozwiązania. Nie zabraknie także prelekcji oraz pokazów na scenie.

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszupoprowadzi znany z programu telewizyjnego “Europa da się lubić” Conrado Moreno. Wstęp dla wszystkich jest bezpłatny.

Organizatorzy świadomie zrezygnowali z zaproszenia dużych marketów budowlanych.

- Staraliśmy się zapraszać firmy z naszego rynku, ale które mają uznaną już renomę, świadczą usługi na najwyższym poziomie i cieszą się dobrą opinią. Te targi kierujemy do firm mniejszych, które mają ograniczony kapitał na marketing, a zasługują na promocję. A tu razem mogą w jednym miejscu zaprezentować klientom swoją ofertę – podkreśla RafałKulig, współorganizator targów.

Wystawcy specjalnie na targi przygotowują cenowe promocje. Podczas imprezy nie zabraknie kącika dla najmłodszych, a przy sprzyjającej pogodzie będzie można przelecieć się balonem oraz przejechać rajdowym autem.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

∨ Czytaj dalej

Więcej na temat

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię