29 kwietnia w Katowicach w Hotelu Silesian odbyła się konferencja prasowa otwierająca tegoroczne wyścigi rowerkowe Tour Kocham Rowerek 2014.

TKR to rodzinna impreza w formie pikniku, podczas której najmłodsi uczestnicy (3-10 lat) w myśl idei fair play ścigają się na rowerach. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy zawodnicy i otrzymują nagrody. W wyścigach rowerkowych wszyscy wygrywają!

W konferencji, która spotkała się z dużym zainteresowaniem lokalnych i ogólnopolskich mediów, wzięli udział zaproszeni goście, a wśród nich przedstawiciel sponsora głównego akcji – Robert Drzewniak Bank BGŻ S.A., przedstawiciel współorganizatora – Waldemar Bojarun Urząd Miasta w Katowicach oraz przedstawiciele organizatora - Agencja All in Group sp. z o.o..

Podczas spotkania przedstawiono ideę i społeczny wymiar projektu „Tour Kocham Rowerek 2014”: promocja bezpieczeństwa małych rowerzystów w Polskich miastach, propagowanie kultury i doskonalenie techniki jazdy, kształtowanie odpowiedzialnych zachowań na drodze oraz praktycznej edukacji najmłodszych cyklistów i całych rodzin.

Zobacz filmik:


Tour Kocham Rowerek w tym roku odwiedzi aż 16 miast we wszystkich województwach w Polsce. Imprezie patronują Prezydenci i Marszałkowie, a ogólnopolskie i lokalne media dbają, aby o wyścigu usłyszał każdy mały kolarz. W tym roku wspólnie z Bankiem BGŻ oraz partnerami wspierającymi akcję (Grupa Energa, Agito.pl, Palmolive) promujemy ideę bezpieczeństwa małych rowerzystów. Wyścigi zaczynamy 3 maja w Katowicach, a finiszujemy 22 czerwca w Gdyni.

Do zobaczenia na konferencji prasowej podsumowującej akcję 22 czerwca 2014r. w Gdyni.
O szczegółach czytaj na stronie www.wyscigirowerkowe.pl
Partnerzy medialni akcji: Nasze Miasto, MiniMini+, Teletoon+, Radio ZetGold.

Rower

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!