Uczniowie III LO im. M. Kopernika w Kaliszu na uroczystej Gali Wielkopolskiego Rankingu Perspektyw [FOTO]

Uczniowie i dyrekcja III LO im. M. Kopernika w Kaliszu uczestniczyli w uroczystej Gali Wielkopolskiego Rankingu Perspektyw w Poznaniu, na której wręczono im dyplom za uplasowanie się w czołówce szkół wielkopolskich.

III LO im. M. Kopernika w Kaliszu znalazło się na 7. miejscu Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników „Perspektywy” 2018.

Na uroczystej Gali Wielkopolskiego Rankingu Perspektyw III LO im. M. Kopernika w Kaliszu reprezentowali dyrektor szkoły Anna Narewska oraz uczniowie, których wyniki w nauce oraz postawa przyczyniły się do sukcesu szkoły.

Delegację uczniowskąstanowili: Patryk Drzewiecki kl.3F (prawno - hist), Paweł Ogórkiewicz kl.3F (prawno - hist), Katarzyna Klimaszewska kl.3D2 (biol - chem), Julia Bartczak kl.2D2( biol.-chem), Maciej Kuświk kl.2D2 (biol - chem), Wiktoria Kasprzak kl.2G (mat-geo), Aleksandra Michalak kl.2F (prawno - hist), Wiktor Noworolnik kl.2F (prawno - hist), Filip Bartosik kl.2F.(prawno - hist). Uczniowie przyznają, że uczestnictwo w gali było wspaniałym przeżyciem.
- Rankingi na pstrym koniu jeżdżą, bywają krzywdzące a jednak w obecnych czasach są nieuniknione. Nie pracujemy dla rankingów ale skoro ranking jest i nikt nie pyta czy chcemy brać w nim udział, to cieszymy się, że tak dobrze wypadliśmy. Mam nadzieję, że to będzie dodatkową motywacją dla naszych nauczycieli i uczniów. Pragnę podziękować nauczycielom, uczniom, rodzicom i wszystkim przyjaciołom szkoły, których wysiłki złożyły się na ten sukces - mówi Anna Narewska, dyrektor III LO im. M. Kopernika w Kaliszu.

Dyrektor podkreśla, że wyróżnienie, to jednocześnie wspaniały akcent w wyjątkowym dla szkoły roku. W 2018 roku przypada 100 lecie liceum - Szkoły Dwojga Imion Mikołaja Kopernika i Anny Jagiellonki.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować Nie działa? Spróbuj wyłączyć Adblock samodzielnie w ustawieniach.